Location : Home > B > B43041F2227M
B43041F2227M
Share on FacebookShare on Facebook
B43041F2227M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43041F2227M CAP ALUM 220UF 20 250V RADIAL 804400 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
B43041F2227M Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 220 F 250V 18x355 SINGLE EN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd