Location : Home > B > B43041F2225M
B43041F2225M
Share on FacebookShare on Facebook
B43041F2225M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43041F2225M CAP ALUM 2.2UF 20 250V RADIAL 804600 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
B43041F2225M Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 22 F 250V 63x11 SINGLE END 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd