Location : Home > G > GJM1555C1H2R7CB01D
GJM1555C1H2R7CB01D
Share on FacebookShare on Facebook
GJM1555C1H2R7CB01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GJM1555C1H2R7CB01D N/A 640000 MURATA 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
GJM1555C1H2R7CB01D N/A 640000 MURATA 2015+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
GJM1555C1H2R7CB01D N/A 640000 MURATA 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
GJM1555C1H2R7CB01D CAP CER 2.7PF 50V NP0 0402 585000 Murata Electronics North Ameri 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
GJM1555C1H2R7CB01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 2.7pF 50Volts C0G +/ 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com