Location : Home > B > B43041A2157M
B43041A2157M
Share on FacebookShare on Facebook
B43041A2157M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43041A2157M CAP ALUM 150UF 20 200V RADIAL 811400 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0809-0010 Battery Products Batteries Rechargeable (Secondary) BATT CYCLON SLA 4V 5.0AH