Location : Home > B > BFC247956204
BFC247956204
Share on FacebookShare on Facebook
BFC247956204 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC247956204 Film Capacitors AC Filmcap metalized polypropylene radial 7.5 mm be 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
BFC247956204 CAP FILM 200NF 5 400VDC RAD 1446600 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com