Location : Home > B > B41888C8337M
B41888C8337M
Share on FacebookShare on Facebook
B41888C8337M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B41888C8337M CAP ALUM 330UF 20 63V RADIAL 139550 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-5-9036-22CS2677 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 22 AWG LEAD