Location : Home > G > GCM21BL81E474KA37L
GCM21BL81E474KA37L
Share on FacebookShare on Facebook
GCM21BL81E474KA37L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GCM21BL81E474KA37L CAP CER 0.47UF 25V 10 X8L 0805 686800 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GCM21BL81E474KA37L CAP CER 0.47UF 25V 10 X8L 0805 1332800 MURATA 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
GCM21BL81E474KA37L CAP CER 0.47UF 25V 10 X8L 0805 676800 MURATA 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
GCM21BL81E474KA37L Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.47uF 25Volts X8L 0.1 Le 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd