Location : Home > B > B41828B5477M
B41828B5477M
Share on FacebookShare on Facebook
B41828B5477M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B41828B5477M Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 470.00uF 25V 10X12.5 SINGLE 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
B41828B5477M 2013+ 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
B41828B5477M CAP ALUM 470UF 20 25V RADIAL 891400 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
B41828B5477M CAP ALUM 470UF 20 25V RADIAL 786200 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited