Location : Home > B > B41828B5338M
B41828B5338M
Share on FacebookShare on Facebook
B41828B5338M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B41828B5338M Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 3300uF 25V 16X25mm SINGLE EN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
B41828B5338M 2013+ 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
B41828B5338M CAP ALUM 3300UF 20 25V RADIAL 891500 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
B41828B5338M CAP ALUM 3300UF 20 25V RADIAL 786300 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited