Location : Home > B > B41828A9157M
B41828A9157M
Share on FacebookShare on Facebook
B41828A9157M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B41828A9157M Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 150 F 100V 125X25 SINGLE EN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
B41828A9157M CAP ALUM 150UF 20 100V RADIAL 894200 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
B41828A9157M CAP ALUM 150UF 20 100V RADIAL 789000 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited