Location : Home > T > T495D476K020ASE175
T495D476K020ASE175
Share on FacebookShare on Facebook
T495D476K020ASE175 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T495D476K020ASE175 CAP TANT 47UF 20V 10 2917 1507800 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T495D476K020ASE175 Tantalum Capacitors - Solid SMD 20volt 47uF 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com