Location : Home > B > B41828A6158M
B41828A6158M
Share on FacebookShare on Facebook
B41828A6158M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B41828A6158M Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 1500 F 50V 16X355 SINGLE EN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
B41828A6158M CAP ALUM 1500UF 20 50V RADIAL 901000 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
B41828A6158M CAP ALUM 1500UF 20 50V RADIAL 795800 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited