Location : Home > B > B41828A6157M
B41828A6157M
Share on FacebookShare on Facebook
B41828A6157M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B41828A6157M Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 150 F 50V 10X16 SINGLE ENDED 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
B41828A6157M CAP ALUM 150UF 20 50V RADIAL 901100 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
B41828A6157M CAP ALUM 150UF 20 50V RADIAL 795900 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited