Location : Home > B > B41252B278M
B41252B278M
Share on FacebookShare on Facebook
B41252B278M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B41252B278M CAP ALUM 2700UF 20 80V SNAP 493500 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
B41252B278M 2013+ 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
B41252B278M CAP ALUM 2700UF 20 80V SNAP 598700 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
B41252B278M CAP ALUM 2700UF 20 80V SNAP 493500 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
B41252B278M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 2700 F 80V 30X35 SNAP IN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd