Location : Home > A > AVES336M25D16T-F
AVES336M25D16T-F
Share on FacebookShare on Facebook
AVES336M25D16T-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AVES336M25D16T-F CAP ALUM 33UF 20 25V SMD 87790 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AVES336M25D16T-F CAP ALUM 33UF 20 25V SMD 690200 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
AVES336M25D16T-F CAP ALUM 33UF 20 25V SMD 87790 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AVES336M25D16T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 33uF 25V 105C Case 6.3 x 5.3 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd