Location : Home > B > B41252A3339M
B41252A3339M
Share on FacebookShare on Facebook
B41252A3339M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B41252A3339M CAP ALUM 33000UF 20 10V SNAP 992100 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
B41252A3339M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 33000 F 10V 25,4X45 SNAP IN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com