Location : Home > C > C0603C332J5RACTU
C0603C332J5RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C332J5RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C332J5RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 3300pF X7R 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C0603C332J5RACTU CAP CER 3300PF 50V 5 X7R 0603 11759 Kemet 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
C0603C332J5RACTU CAP CER 3300PF 50V 5 X7R 0603 1329300 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com