Location : Home > B > B37987F1473K058
B37987F1473K058
Share on FacebookShare on Facebook
B37987F1473K058 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B37987F1473K058 CAP CER 47000PF 100V X7R 10 RAD 80,000 EPCOS Inc 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
B37987F1473K058 CAP CER 47000PF 100V X7R 10 RAD 80,000 EPCOS Inc 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
B37987F1473K058 CAP CER 0.047UF 100V 10 RADIAL 708600 EPCOS Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
B37987F1473K058 CAP CER 47000PF 100V X7R 10 RAD 80,000 EPCOS Inc 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com