Location : Home > B > B37987F1473K054
B37987F1473K054
Share on FacebookShare on Facebook
B37987F1473K054 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B37987F1473K054 CAP CER 47000PF 100V X7R 10 RAD 80,000 EPCOS Inc 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
B37987F1473K054 standard package with RoHS 46830 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
B37987F1473K054 CAP CER 0.047UF 100V 10 RADIAL 1246700 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B37987F1473K054 CAP CER 47000PF 100V X7R 10 RAD 80,000 EPCOS Inc 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com