Location : Home > B > B37872K3472K072
B37872K3472K072
Share on FacebookShare on Facebook
B37872K3472K072 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B37872K3472K072 CAP CER 4700PF 500V 10 X7R 1206 1003500 EPCOS Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
B37872K3472K072 CAP CERM 4700PF 500V X7R 101206 80,000 EPCOS Inc 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OS-B-100 Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Rosin, Mildly Activated (RMA) Gold 0.050" (1.27mm) 100' (30.5m)