Location : Home > B > B37872K1683K062
B37872K1683K062
Share on FacebookShare on Facebook
B37872K1683K062 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B37872K1683K062 CAP CER 0.068UF 100V X7R 1206 1003400 EPCOS Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
B37872K1683K062 CAP CERM 68000PF 100V X7R101206 80,000 EPCOS Inc 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com