Location : Home > B > B32676G6825K
B32676G6825K
Share on FacebookShare on Facebook
B32676G6825K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32676G6825K CAP FILM 8.2UF 630VDC RADIAL 780700 EPCOS Inc 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
B32676G6825K CAP FILM 8.2UF 630VDC RADIAL 69807 EPCOS 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
B32676G6825K standard package with RoHS 46420 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
B32676G6825K CAP FILM 8.2UF 630VDC RADIAL 780700 EPCOS Inc 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
B32676G6825K 2013+ 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
B32676G6825K Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
B32676G6825K Film Capacitors 8.2uF 630volts 10 4 Pin 37.5mmL/S Learn More 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
B32676G6825K . 75880 brenda@hon 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com