Location : Home > B > B32676E8475K
B32676E8475K
Share on FacebookShare on Facebook
B32676E8475K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32676E8475K . 81505 N/A 2016 Email.To.Us European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
B32676E8475K Film Capacitors 4.7uF 875volts 10 37.5mmL/S 1.0mmL/D Learn More 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
B32676E8475K Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
B32676E8475K CAP FILM 4.7UF 875VDC RADIAL 786700 EPCOS Inc 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
B32676E8475K Film Capacitors 4.7uF 875volts 10 37.5mmL/S 1.0mmL/D Learn More 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
B32676E8475K Film Capacitors 4.7uF 875volts 10 37.5mmL/S 1.0mmL/D Learn More 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
B32676E8475K CAP FILM 4.7UF 875VDC RADIAL 891900 EPCOS Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.