Location : Home > L > LLS1E273MELB
LLS1E273MELB
Share on FacebookShare on Facebook
LLS1E273MELB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LLS1E273MELB RoHS Compliant 39854 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
LLS1E273MELB CAP ALUM 27000UF 20 25V SNAP 1317300 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LLS1E273MELB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 25volts 27000uF 85c 30x45x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LLS1E273MELB ROHS 52085 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk