Location : Home > B > B32676E4475K
B32676E4475K
Share on FacebookShare on Facebook
B32676E4475K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32676E4475K CAP FILM 4.7UF 450VDC RADIAL 897800 EPCOS Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
B32676E4475K CAP FILM 4.7UF 450VDC RADIAL 1553800 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B32676E4475K Film Capacitors 4.7uF 450volts 10 37.5mmL/S 1.0mmL/D Learn More 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
B32676E4475K . 81505 N/A 2016 Email.To.Us European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
B32676E4475K . 75880 brenda@hon 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
B32676E4475K Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk