Location : Home > B > B32656T2124K
B32656T2124K
Share on FacebookShare on Facebook
B32656T2124K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32656T2124K FILM CAP 0.12UF 10 2000VDC 1321500 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B32656T2124K Film Capacitors 0.12uF 2000Vdc 10 MKP Boxed L/S=37.5mm Learn More 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
B32656T2124K FILM CAP 0.12UF 10 2000VDC 694500 EPCOS Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com