Location : Home > L > LDBAA2180GC5N0
LDBAA2180GC5N0
Share on FacebookShare on Facebook
LDBAA2180GC5N0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LDBAA2180GC5N0 CAP FILM 0.018UF 16VDC 1206 1446900 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LDBAA2180GC5N0 Film Capacitors 16Volts 18pF 2 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LDBAA2180GC5N0 CAP FILM 0.018UF 16VDC 1206 801600 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com