Location : Home > B > B32656S7684K561
B32656S7684K561
Share on FacebookShare on Facebook
B32656S7684K561 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32656S7684K561 2013+ 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
B32656S7684K561 Film Capacitors 0.68uF 1250volts 10 ESR 6.0mOhms Term=T1 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
B32656S7684K561 standard package with RoHS 47030 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
B32656S7684K561 FILM CAP 0.6800UF 10 1250V 1320100 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B32656S7684K561 . 81505 N/A 2016 Email.To.Us European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
B32656S7684K561 Film Capacitors 0.68uF 1250volts 10 ESR 6.0mOhms Term=T1 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com