Location : Home > 6 > 6.3ML120MEFCT56.3X5
6.3ML120MEFCT56.3X5
Share on FacebookShare on Facebook
6.3ML120MEFCT56.3X5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
6.3ML120MEFCT56.3X5 CAP ALUM 120UF 20 6.3V RADIAL 1422200 Rubycon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
6.3ML120MEFCT56.3X5 CAP ALUM 120UF 20 6.3V RADIAL 88070 Rubycon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
6.3ML120MEFCT56.3X5 CAP ALUM 120UF 20 6.3V RADIAL 88070 Rubycon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
860160475022 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 470 UF 20% 25 V