Location : Home > B > B32652A473K
B32652A473K
Share on FacebookShare on Facebook
B32652A473K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32652A473K FILM CAP 47NF 10 1000V MKP 1200200 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B32652A473K Film Capacitors 0.047uF 1KV 10 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
B32652A473K FILM CAP 47NF 10 1000V MKP 571200 EPCOS Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com