Location : Home > L > LGU2D331MELA
LGU2D331MELA
Share on FacebookShare on Facebook
LGU2D331MELA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGU2D331MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 200volts 330uF 105c 25x25x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGU2D331MELA ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LGU2D331MELA CAP ALUM 330UF 20 200V SNAP 907100 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.