Location : Home > B > B32529C682K
B32529C682K
Share on FacebookShare on Facebook
B32529C682K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32529C682K Film Capacitors 0.0068uF 63volts 10 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
B32529C682K CAP FILM 6800PF 63VDC RADIAL 784100 EPCOS Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com