Location : Home > B > B32520C3153J
B32520C3153J
Share on FacebookShare on Facebook
B32520C3153J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32520C3153J Film Capacitors 0.015uF 250volts 5 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
B32520C3153J CAP FILM 0.015UF 250VDC RADIAL 791700 EPCOS Inc 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
B32520C3153J CAP FILM 0.015UF 250VDC RADIAL 1542900 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com