Location : Home > B > B32520C225K
B32520C225K
Share on FacebookShare on Facebook
B32520C225K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32520C225K Film Capacitors 2.2uF 63volts 10 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
B32520C225K Film Capacitors 2.2uF 63volts 10 80,000 EPCOS 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
B32520C225K FILM CAP 2.2000UF 10 63V 1423300 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B32520C225K Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk