Location : Home > C > CGS773U016V4L
CGS773U016V4L
Share on FacebookShare on Facebook
CGS773U016V4L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS773U016V4L CAP ALUM 77000UF 16V SCREW 78150 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CGS773U016V4L CAP ALUM 77000UF 16V SCREW 1543100 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CGS773U016V4L CAP ALUM 77000UF 16V SCREW 993100 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CGS773U016V4L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 77000uF 16V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
CGS773U016V4L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 77000uF 16V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com