Location : Home > B > B12J450E
B12J450E
Share on FacebookShare on Facebook
B12J450E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B12J450E Wirewound Resistors - Through Hole 12watt 450ohm 5 Axial 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
B12J450E RES 450 OHM 12W 5 AXIAL 1517800 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
B12J450E Wirewound Resistors - Through Hole 12watt 450ohm 5 Axial 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
B12J450E RES 450 OHM 12W 5 AXIAL 891500 Ohmite NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.