Location : Home > B > B12J400E
B12J400E
Share on FacebookShare on Facebook
B12J400E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B12J400E Wirewound Resistors - Through Hole 12watt 400ohm 5 Axial 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
B12J400E RES 400 OHM 12W 5 AXIAL 1517900 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
B12J400E Wirewound Resistors - Through Hole 12watt 400ohm 5 Axial 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
B12J400E RES 400 OHM 12W 5 AXIAL 891600 Ohmite NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.