Location : Home > A > AX-13.560MAME-T
AX-13.560MAME-T
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OSTYK31608030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.300" (7.62mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK31608030 IC 40630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK31608030 NEW 79070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395005012 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)