Location : Home > A > AX-12.000MAMV-T
AX-12.000MAMV-T
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ELXH18100 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
ELXH18100 Amphenol PCD 157880 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
ELXH18100 IC 40190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ELXH18100 NEW 87870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OQ19715103J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OQ19715103J0G Amphenol FCI 147040 2016+ 500 TB SOCKET RA W/LATCH Unitronix Electronics Limited
OQ19715103J0G IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ19715103J0G NEW 98530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SIT9001AIT13-25D5-50.00000T Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 2.5V 50MHZ SD -1.0%
GL135F33CDT Crystals and Oscillators Crystals 13.5MHz ¡À30ppm Crystal 18pF 40 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount HC49/US
GL135F33CDT IC 40730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GL135F33CDT NEW 97850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2040210-1 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors DisplayPort Display Port 1.1a Receptacle Connector 20 Position Through Hole, Right Angle, Horizontal
2040210-1 Original 37774 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
2040210-1 Semiconductor 20155 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
2040210-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT R/A W/FLANGE T/H Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1718067 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)