Location : Home > A > AWSCR-33.00CW-T
AWSCR-33.00CW-T
Share on FacebookShare on Facebook
AWSCR-33.00CW-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AWSCR-33.00CW-T RESONATOR CER 33.00MHZ W/CAP SMD 139680 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
AWSCR-33.00CW-T standard package with RoHS 45770 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
AWSCR-33.00CW-T stander package 38100 ABRACON 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
833-83-044-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
833-83-044-10-001101 Preci-Dip 147750 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
833-83-044-10-001101 Preci-Dip 288410 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
KUSC2-WC Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.625" (15.88mm) Barrier Block Connector, Screws
KUSC2-WC Cooper/Bussmann 8000 2012+ TERM BLK 60A 600V 2POS W/COVER EKT Electronics Co., Ltd
KUSC2-WC Cooper/Bussmann 8000 2012+ TERM BLK 60A 600V 2POS W/COVER SIMEN Electronics Co.,Ltd