Location : Home > A > AWSCR-30.00CW-T
AWSCR-30.00CW-T
Share on FacebookShare on Facebook
AWSCR-30.00CW-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AWSCR-30.00CW-T RESONATOR CER 30.00MHZ W/CAP SMD 139980 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
AWSCR-30.00CW-T standard package with RoHS 45470 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
AWSCR-30.00CW-T ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M20-7852742 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
M20-7852742 Harwin Inc. 147880 2016+ 27+27 DIL BTM ENTRY SKT Unitronix Electronics Limited
M20-7852742 IC 58360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M20-7852742 NEW 77310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0386907830 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 30 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate