Location : Home > A > AWHW50G-0102-T-R
AWHW50G-0102-T-R
Share on FacebookShare on Facebook
AWHW50G-0102-T-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AWHW50G-0102-T-R ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
AWHW50G-0102-T-R CONN HEADER LOW-PRO 50POS 30AU 8000 Assmann Electronics Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
AWHW50G-0102-T-R CONN HEADER LOW-PRO 50POS 30AU 286900 Assmann WSW Components 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AWHW50G-0102-T-R CONN HEADER LOW-PRO 50POS 30AU 8000 Assmann Electronics Inc 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
AWHW50G-0102-T-R CONN HEADER LOW-PRO 50POS 30AU 8000 Assmann Electronics Inc 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
AWHW50G-0102-T-R CONN HEADER LOW-PRO 50POS 30AU 147360 Assmann WSW Components 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-87-164-41-011101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 64 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
25-71000-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 25POS TIN
25-71000-10 Aries Electronics 157130 2016+ CONN SOCKET SIP 25POS TIN Unitronix Electronics Limited
25-71000-10 Aries Electronics 279170 2016+ CONN SOCKET SIP 25POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
25-71000-10 IC 56470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
562101100 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws