Location : Home > F > F1857CAD1000
F1857CAD1000
Share on FacebookShare on Facebook
F1857CAD1000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
F1857CAD1000 789456 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0395354012 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
61202621621 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
61202621621 Electronics 27429 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
61202621621 Electronics 27429 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
521317-2 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Fully Insulated