Location : Home > A > AVS335M35A12T-F
AVS335M35A12T-F
Share on FacebookShare on Facebook
AVS335M35A12T-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AVS335M35A12T-F ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
AVS335M35A12T-F CAP ALUM 3.3UF 20 35V SMD 78710 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AVS335M35A12T-F CAP ALUM 3.3UF 20 35V SMD 680600 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
AVS335M35A12T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 3.3uF 35V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
AVS335M35A12T-F CAP ALUM 3.3UF 20 35V SMD 785800 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
AVS335M35A12T-F CAP ALUM 3.3UF 20 35V SMD 680600 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited