Location : Home > A > AVS334M50A12T-F
AVS334M50A12T-F
Share on FacebookShare on Facebook
AVS334M50A12T-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AVS334M50A12T-F ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
AVS334M50A12T-F CAP ALUM 0.33UF 20 50V SMD 78910 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AVS334M50A12T-F CAP ALUM 0.33UF 20 50V SMD 680700 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
AVS334M50A12T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 0.33uF 50V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
AVS334M50A12T-F CAP ALUM 0.33UF 20 50V SMD 785900 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
AVS334M50A12T-F CAP ALUM 0.33UF 20 50V SMD 680700 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited