Location : Home > A > AVS334M50B12T-F
AVS334M50B12T-F
Share on FacebookShare on Facebook
AVS334M50B12T-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AVS334M50B12T-F CAP ALUM 0.33UF 20 50V SMD 87490 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AVS334M50B12T-F CAP ALUM 0.33UF 20 50V SMD 697200 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
AVS334M50B12T-F CAP ALUM 0.33UF 20 50V SMD 87490 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AVS334M50B12T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 0.33uF 50V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd