Location : Home > L > LD031C103KAB2A
LD031C103KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD031C103KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD031C103KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 0.01uF 10 0603 X 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LD031C103KAB2A 785462 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
LD031C103KAB2A CAP CER 10000PF 100V X7R 0603 601500 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD031C103KAB2A CAP CER 10000PF 100V X7R 0603 496300 AVX Corporation 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LD031C103KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 0.01uF 10 0603 X 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd