Location : Home > A > AVS107M50F24B-F
AVS107M50F24B-F
Share on FacebookShare on Facebook
AVS107M50F24B-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AVS107M50F24B-F ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
AVS107M50F24B-F CAP ALUM 100UF 20 50V SMD 97790 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AVS107M50F24B-F CAP ALUM 100UF 20 50V SMD 511500 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
AVS107M50F24B-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 100uF 50Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
AVS107M50F24B-F CAP ALUM 100UF 20 50V SMD 616700 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
AVS107M50F24B-F CAP ALUM 100UF 20 50V SMD 511500 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited