Location : Home > A > AVS107M04C12T-F
AVS107M04C12T-F
Share on FacebookShare on Facebook
AVS107M04C12T-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AVS107M04C12T-F CAP ALUM 100UF 20 4V SMD 776200 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
AVS107M04C12T-F CAP ALUM 100UF 20 4V SMD 87710 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AVS107M04C12T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 100uF 4V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd