Location : Home > G > GRM033R71C471KA01J
GRM033R71C471KA01J
Share on FacebookShare on Facebook
GRM033R71C471KA01J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM033R71C471KA01J CAP CER 470PF 16V 10 X7R 0201 809300 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GRM033R71C471KA01J CAP CER 470PF 16V 10 X7R 0201 704100 MURATA 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
GRM033R71C471KA01J Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 470pF 16 volts 10 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
GRM033R71C471KA01J Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 470pF 16 volts 10 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
GRM033R71C471KA01J CAP CER 470PF 16V 10 X7R 0201 9000 Murata 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd